Bowling

NOVINKA! Elektronické darčekové karty už v predaji! 💳

8 bowlingových dráh

6 hráčov na jednu dráhu

Pre deti už od 6 rokov

Hodina hrania už od 11,90 €

Otvorené až do polnoci

Dostupné parkovanie

Chutné jedlá a nápoje

Oslavy, večerky, teambuildingy

Recenzie

Rezervácia

Vzhľadom k stále väčšej obľúbenosti športových centier ako je to naše a pretože hostí je stále viac, nemôžeme bohužiaľ vždy zaručiť voľnú bowlingovú dráhu. Odporúčame využiť možnosť rezervácie, ktorá Vám toto voľné miesto zaručí a budete mať istotu kvalitne stráveného popoludnia alebo večera.

  Vaše meno

  Váš telefón

  Váš e-mail

  Dátum rezervácie

  Počet hodín hrania

  Počet dráh

  Počet osôb spolu, max 6 na dráhu

  Čas začiatku rezervácie

  Poznámka


  Pravidlá rezervácie:
  • Po vypísaní a odoslaní Rezervačného formulára Vám bude doručené „Potvrdenie o rezervácii“. V prípade, ak toto potvrdenie neobdržíte, skontrolujte si či ho nemáte v „nevyžiadanej pošte-spamoch“ a ak nie, tak nás kontaktujte na našom telefónnom čísle +421 911 115 122 v čase otváracích hodín.
  • Rezervácie sú vybavované telefonicky alebo cez rezervačný formulár denne v čase otváracích hodín.
  • Na rezervácie treba prísť aspoň 10 minút vopred, iba tak si zabezpečíte, že odohráte taký dlhý čas, aký ste si rezervovali.
  • Obsluha má právo rezervovanú dráhu pri neohlásenom meškaní viac ako 5 minút obsadiť ďalšími záujemcami.
  • Jednu dráhu je možné rezervovať pre maximálne 6 osôb.
  • Rezervácia dráh nezahŕňa automaticky aj rezerváciu stola v našej reštaurácii. Stôl je potrebné si rezervovať samostatne na Vami požadovaný počet osôb. Sedenie pri dráhe objednávať netreba.
  • Všetky dráhy sú vybavené automatickými bočnými detskými mantinelmi (bumpers), ktoré sa dajú nastaviť pre konkrétneho hráča.
  • Rezerváciu dráh je možné zrušiť alebo upraviť telefonicky alebo mailom najneskôr 24 hodín vopred.
  • Pokiaľ posielate žiadosť o rezerváciu cez rezervačný formulár, Vaša rezervácia bude platná až po obdržaní spätného potvrdzovacieho mailu od obsluhy v PBC.
  • Vstup do priestoru bowlingových dráh a rozbežiska je povolený len v predpísanej bowlingovej obuvi, nie sú povolené bežné topánky ani žiadne alternatívy typu tenisky, sálovky a pod. Hráč môže použiť vlastné bowlingové topánky, ktoré na vyzvanie ukáže obsluhe bowlingu alebo požiada obsluhu bowlingu o zapožičanie bowlingovej obuvi za poplatok stanovený v cenníku. V bowlingovej obuvi nie je povolené opúšťať vnútorné priestory bowlingového centra s výnimkou priestoru fajčiarne.